Publicētājiem

Twitter: AdClickLV

AdClick tiešsaistes reklāmas tīkls – vienkāršs un efektīvs veids, kā iegūt papildus ienākumus no Jūsu mājas lapā izvietotās reklāmas.

Kā pievienoties AdClick?

    • Aizpildiet pieteikuma formu ar informāciju par savu mājas lapu.
    • Reģistrējaties sistēmā un izveidojiet publicētāja kontu.
    • Ieejiet sistēmā ar savu lietotāja kontu.
    • Izveidojiet sistēmā reklāmu pozīciju kodus.
    • Ievieto savu reklāmas kodu savās tīmekļa vietnēs.


Jūs gūsiet peļņu no visām izvietotajām reklāmām!

Papildus ieņēmumi no reklāmas

AdClick reklāmas tīkla partneri saņem samaksu par apmeklētāju unikālajiem klikšķiem uz banera. Reklāmdevēj iestata klikšķa cenu cik ir gatavi maksāt par apmeklētāju, un Jūs saņemat vismaz 50% no klikšķa fiksētās cenas.

Piemēram. klients vēlas maksāt 0,14 EUR par vienu unikālo klikšķi, Jūs nopelnīsiet vismaz 0,07 EUR par klikšķi uz reklāmas, kas noved pie klienta.

Optimizēta reklāmas sistēma

Mūsu reklāmas sistēma ir izstrādāta, lai automātiski izvēlas visefektīvāko reklāmu uz Jūsu lapas izvietojumiem. Sistēma ir virtuālā reklāmas izsole - jo vairāk reklāmas mēs rādām, jo lielāks spiediens. Tādā veidā Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu reklāmas laukums tiek izmantots efektīvi, un Jūs saņemsiet maksimālo iespējamo peļņu.

Vienkārši reklāmas pārvaldība un uzturēšana

Izvēlēties pats kādas reklāmas izvietot - Jūs vienmēr varat bloķēt nevēlamās reklāmas, reklāmas pieaugušajiem un multimediju reklāmas. Ja mums nav ko parādīt - Jūs varat ievietot selfpromo un parādīt savus banerus.

Sistēma nodrošina Jūs ar detalizētu statistiku - apskatiet, cik daudz reklāmas tika parādītas kādos izvietojumos, kā arī reklāmas efektivitāti, un kādas priekšrocības katras reklāmas pozīcija jums sniedz.

Jūs varat izvēlēties reklāmas izmēru un formātu kādu vēlaties publicēt, lai nezaudētu savas tīmekļa vietnes dizainu, kā arī citus uzstādījumus, par reklāmas pārdošanu. Jūsu mājas lapā, mēs varam parādīt teksta, baneru, multimediju reklāmas un citus reklāmas veidus.

AdClick reklāmas sistēmas publicētāji:

Izmantojiet savu nopelnīto naudu, lai reklamētos tālāk

Nopelnīto naudu Jūs varat ieguldīt, lai reklamētos sistēmā un tādējādi mājas lapā iegūtu jaunus apmeklētājus – palieliniet trafiku. Jūs varat arī pārskaitīt nopelnīto naudu jebkuram reklāmdevējam. Šajā gadījumā, mēs izmantojam 150% indeksāciju un Jūs, ar savu klienta kontu saņemsiet 50% papildus kredītus, lai reklamētos.