Kā veikt avansa maksājumu?

Pirms maksājuma veikšanas Jums jāpiesakās AdClick reklāmas pašapkalpošanās sistēmā.

Mēs nevaram paņemt naudu no klienta bankas konta vai kredītkartes, tāpēc, lūdzam klientiem veikt avansa maksājumus.

Avansa maksājums ir jūsu depozīts reklāmas kampaņai – Adclick sistēma reklāmai neizmantos vairāk naudas, nekā bija ieskaitīts. Mūsu uzticamie partneri ir garantija jūsu reklāmai.

1. Pievienojieties sistēmā, atveriet sadaļu „Nauda”, lapā „Maksājumi” un noklikšķiniet uz „Pievienot jaunu Maksājumu”:

2. Pop-up logs, izvēlieties maksājuma veidu:

  • Ģenerēt avansa kontu - sistēmā tiks izveidots PDF rēķina fails, kur tiks uzrādīti mūsu un jūsu rekvizīti, maksājumu skaits un citi dati, lai jūs varētu veikt maksājumu. Tiklīdz mēs saņemsim naudu  mūsu kontā, mēs to ieskaitīsim sistēmā.

Ievadiet vēlamo summu, kas paredzēta reklāmai:

Lūdzu ņemiet vērā, ka maksājumi  lielāki par 100 EUR (+PVN)  nodrošina prēmijas.  Piemēram : maksājot 350Ls automātiski saņem 5% bonusu reklāmai.

Ģenerēt avansa kontu

Izvēloties „ Izveidot avansa maksājumu” un nospiežot „Apmaksāt”  jums automātiski  tiks piešķirts avansa maksājums ar jūsu un AdClick rekvizītiem.

Visus avansa maksājumus jebkurā laikā var apskatīt sadaļā Money>Maksājumi.  Avansu maksājumus PDF formātā var lejupielādēt uzklikšķinot uz PDF ikonas pie maksājuma.
Naudas un bonusu maksājumi sistēmā, jums tiks ieskaitīti, tiklīdz mēs saņemsim jūsu maksājumu. Ja maksājums netiek veikst no Swedbank, mēs iesakām nosūtīt mums maksājuma kopiju uz info@adclick.lv.

Do you have something to say?

Your email is never published nor shared.
Required fields are marked *